از رایج ترین مشکلات کودکان راه نرفتن است که در دوره های مختلف والدین را نگران میسازد ، برای مثال راه نرفتن کودک در 20 ماهه یا راه نرفتن کودک 13 ماهه میتواند از نگرانی والدین باشد . مرکز کاردرمانی راه نرفتن کودکان خزائی با به کار گیری متخصصین کاردرمانی کودکان و اطفال از بهترین مراکز کاردرمانی در توانبخشی راه نرفتن کودک است . در ادامه از علت راه نرفتن کودک 20 ماهه و انتظاراتی میتوان از درمان توسط کاردرمانی داشت صحبت خواهیم کرد.

از علت شل راه رفتن کودکان اختلال در هماهنگی عضلات با یگدیگر و تکامل سیستم عصبی میتوان نام برد .

راه رفتن در کودکان به تقویت عضلات آن‌ها و هماهنگی عضلات با یکدیگر و تکامل سیستم عصبی ربط دارد. بعد از به دنیا آمدن نوزادان زمانی طول می‌کشد که ماهیچه‌های درگیر در راه رفتن به قدرت کافی برسند و کودک توانایی هماهنگ کردن عضلات مختلف با یکدیگر و ایستادن و راه رفتن تؤامان را یاد بگیرد. به همین دلیل همه نوزادان ابتدا نشستن را یاد می‌گیرند بعد غلت خوردن و چهاردست و پا رفتن و در آخر راه رفتن را.

کلینیک دکتر خزائی سالهاست که خدمات کاردرمانی راه رفتن نوزاد ، و  تحقیقاتی در زمینه علت راه نرفتن کودکان انجام میدهد . اگر به دنبال مرکز کاردرمانی برای راه رفتن کودک هستید ، بدون شک مرکز توانبخشی دکتر خزائی با داشتن تجربه و تخصص بالا در حوزه کودکان بهترین خدمات را ارائه میدهد .

 

شما عزیزان میتوانید برای دریافت نوبت کاردرمانی راه نرفتن کودک در تهران و کسب مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

 

برای مشاوره و تماس با ما کلیک کنید :02188428564