ممکن است در افرادی با سن بالا و پابه سن گذاشته اختلالاتی به وجود بیاید که به مجموعه آن ها اختلالات سالمندی میگویند . یکی از رایج ترین اختلالات که در سالمندان به وجود می آید اختلال شناختی در سالمندان است . کلینیک کاردرمانی اختلالات شناختی در سالمندان دکتر جهانی سالهاست که در این زمینه فعالیت میکند .

شما عزیزان میتوانید برای دریافت نوبت و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید .

به زبان ساده اختلال شناختی به مجموعه  ای از اختلالها و بیماریهای عصبی گفته می شود که می تواند به صورت مستقیم یا غیر مستقیم(بصورت پایدار یا گذرا ) با ایجاد اختلال در عملکرد سیستم شناختی و ادراکی  در سیتم عصبی، موجب ایجاد آشفتگی در آگاهی فرد نسبت به خود و جهان اطرافش شده و ناهنجاریهای رفتاری خاصی رابوجود آورد به طوری که زندگی فردی و اجتماعی شخص بیمار را به شدت تحت تأثیر قرار دهد. ، گفته میشود .

اگر سالمندی دارید که دچار اختلالات شناختی در سالمندان شده است ، پیشنهاد میکنیم برای درمان اختلال شاختی سالمندان و مشاوره اختلالات شناختی با ما تماس حاصل فرمایید. مرکز اختلالات شناختی سالمندان دکتر خزائی بهترین کاردرمانگر ها و متخصص های مربوط به حوزه را در اختیار دارد .

اگر به دنبال درمان اختلال شناختی در سالمندان هستید باید گفت که این اختلال با قرص و دیگر روش ها درمان نمیشود بلکه ، با کمک کاردرمانی اختلال شناختی سالمندان و دیگر روش های توانبخشی درمان میشود .

شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت نوبت و مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید .